Medalik Św Antoniego z Padwy

Medalik Św Antoniego z Padwy

Przedstawiamy Państwu złoty medalik w formie płaskorzeźby św Antoniego z Padwy. Patrona osób poszukujących sensu życiowej drogi, sensu życia, oraz zaginionych rzeczy. Powyższy medalik jest dostępny w dwóch wzorach, z napisami i bez napisów. Na złotym medaliku ze św Antonim, widnieje napis S. Antonio Di Padova w języku łacińskim, który jest uważa...

Przedstawiamy Państwu złoty medalik w formie płaskorzeźby św Antoniego z Padwy. Patrona osób poszukujących sensu życiowej drogi, sensu życia, oraz zaginionych rzeczy. Powyższy medalik jest dostępny w dwóch wzorach, z napisami i bez napisów. Na złotym medaliku ze św Antonim, widnieje napis S. Antonio Di Padova w języku łacińskim, który jest uważany za "Język Kościoła".  Medalik ze św Antonim Padewskim jest wykonany ze złota matowego, dzięki czemu można dostrzec wszystkie szczegóły gołym okiem.

Wykonujemy również płaskorzeźby w formie medalika ze srebra oksydowanego, taki medalik to doskonały pomysł na pamiątkę Bierzmowania.

Do kompletu polecamy srebrny łańcuszek rodowany, którego kolor srebra jest niemal identyczny jak medalika świętego Antoniego.

Historia św Antoniego z Padwy, Kultowy medalik ze św Antoniem, Patronat św Antoniego,rzeźba św Antoniego, starożytny medalik na którym widnieje Święty Antoni. zabytkowy medalion ze św Antonim, zawieszka srebra św Antoniego, breloczek św Antoniego,

Więcej

Medalik Św Antoniego z Padwy Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 13 elementów