Regulamin Sklepu Internetowego Gold Urbanowicz

 1. Sklep internetowy Gold Urbanowicz prowadzi sprzedaż wyrobów ze złota oraz srebra za pośrednictwem sieci Internet. Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę Paweł Urbanowicz Biuro Handlowe Rising Star, ul. Oławska 9/4,  50-123 Wrocław  NIP: 894-252-54-16 Regon: 020838259 tel: +48512100640, www.goldurbanowicz.pl, [email protected] 
 2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.             
 3. Na wszystkie towary, sprzedawane w sklepie internetowym Gold Urbanowicz, wystawiany jest paragon lub faktura VAT.    
 4. Sklep Gold Urbanowicz przyjmuje zamówienia za pośrednictwem strony www.goldurbanowicz.pl oraz na e-mail [email protected] a także telefonicznie: tel +48 512 100 640 oraz +48 515 260 940
 5. Zamówiony towar dostarczany jest za pomocą kuriera DHL Parcel. Kupujący ponosi koszty dostawy zakupionych towarów.
 6. Możliwe są następujące formy płatności:                                                     
  - Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru kartą lub gotówką kurierowi..
  - Przelew krajowy, Dane odbiorcy: Paweł Urbanowicz Biuro Handlowe Rising Star, ul. Oławska 9/4, 50-123 Wrocław. Nr rachunku bankowego 47 1030 0019 0109 8503 0004 7927 Bank Citi Handlowy.
  - Płatność przez przelewy24.pl
  - Płatność przez PayPal.com                                                                                                                                                   
 7. Przy każdym produkcie podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który jest potrzebny, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na stronie sklepu internetowego Gold Urbanowicz, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu. 
 8. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Sklep Gold Urbanowicz nie odpowiada za opóźnienia w dostawie oraz za to, kto odbiera zamówiony towar pod wskazanym adresem przez Klienta.
 9. Ingerencja zewnętrzna w Towar (naprawy dokonywane samodzielnie lub przez inne osoby, które nie posiadają odpowiednich kwalifikacji) może być powodem odmowy uwzględnienia roszczeń z tytułu zgodności towaru z umową.
 10. Po otrzymaniu reklamacji reklamowanego towaru Gold Urbanowicz rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni i prześle klientowi odpowiedź na wskazany przez niego adres pocztowy lub poczty elektronicznej.
 11. Gwarancja jest udzielona tylko w przypadku, gdy wraz z wydaniem towaru zostanie wydany dokument gwarancji i tylko na warunkach w tym dokumencie określonych.
 12. Zakupiony Towar może podlegać wymianie na inny w ciągu 30 dni od daty zakupu. Wymiana Towaru dotyczy wyłącznie biżuterii nieużywanej, tzn brak śladów użytkowania produktu oraz nienaruszona metka jubilerska połączona z produktem, po uprzednio wyrażonej zgodzie Gold Urbanowicz. Wymianie nie podlegają Towary, które mają naniesiony grawer oraz Towary, które zostały zrobione na indywidualne zamówienie Klienta.
 13. Klient ma prawo odstąpić od umowy w zakresie zamówień na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od daty doręczenia Klientowi Towaru, Konsument zobowiązany jest ponieść we własnym zakresie koszty zwrotu Towaru do Gold Urbanowicz. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje: gdy Klient zamówił Towar z Grawerem, gdy Towar wyprodukowano według specyfikacji Klienta. Zwrot towaru dotyczy wyłącznie biżuterii nieużywanej tzn brak śladów użytkowania produktu oraz nienaruszona metka jubilerska połączona z produktem.  
 14. Klient zobowiązuje się poinformować sklep Gold Urbanowicz poprzez sms lub email o planowanym zwrocie towaru przed wysyłką, w celu wspólnego zagwarantowania bezpiecznego transportu towaru od Klienta do Sklepu. 
 15. Składając zamówienie, Klient składa oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie jego danych osobowych. Udzielenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak takiej zgody uniemożliwia zawarcie umowy i realizację zamówienia.
 16. Dane osobowe podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, na podstawie przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ). Przetwarzanie danych osobowych obejmuje także ich zbieranie, utrwalanie, jak i przechowywanie. Dane osobowe wykorzystywane będą tylko na potrzeby realizacji niniejszej umowy oraz w celu marketingu bezpośredniego oferowanych do sprzedaży produktów. Klient ma prawo dostępu do treści jego danych i możliwości ich poprawiania, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, żądania wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.
 17. Wszystkie prawa do strony www.goldurbanowicz.pl, a także zdjęć i opisów umieszczonych na stronie sklepu internetowego Gold Urbanowicz są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie internetowej.
 18. Regulamin sklepu internetowego Gold Urbanowicz określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w Regulaminie.
 19. Do prawidłowego działania sklepu internetowego wymagany jest system operacyjny Windows 7/8/8.1/10/11 wraz z nowoczesną przeglądarką internetową (zalecana przeglądarka to Google Chrome) w najnowszej wersji.

 20. Regulamin wchodzi w życie z dniem 03.06.2015 roku i obowiązuje dla zamówień zawartych po tej dacie.