Medalik Św Franciszka z Asyżu

Medalik Św Franciszka z Asyżu

Oferujemy Państwu złoty medalik ze św Franciszkiem z Asyżu. Patron ekologów, franciszkanów. nazywany także "Biedaczyną z Asyżu"

Medalik złoty z postacią św Franciszka z Asyżu jest dostępny w kilku rozmiarach, najmniejszy medalik ze złota ma wymiar 10mm, 12mm, 14mm, większe mają rozmiar 16mm, 18mm, 21mm natomiast największe medaliki są rozmiarach...

Oferujemy Państwu złoty medalik ze św Franciszkiem z Asyżu. Patron ekologów, franciszkanów. nazywany także "Biedaczyną z Asyżu"

Medalik złoty z postacią św Franciszka z Asyżu jest dostępny w kilku rozmiarach, najmniejszy medalik ze złota ma wymiar 10mm, 12mm, 14mm, większe mają rozmiar 16mm, 18mm, 21mm natomiast największe medaliki są rozmiarach 25mm oraz 30mm, które wykonujemy tylko na zamówienie.

Na złotym medaliku św Franciszka widnieje napis w języku łacińskim" San Francesco D' Asissi". Do złotej zawieszki św Franciszka z Asyżu polecamy złoty łańcuszek, o barwie złota identycznej jak barwa medalika.

W ofercie posiadamy także medalion srebrny oksydowany z postacią św Franciszka z Asyżu. Oksydacja medalików chroni je przed korozją oraz ciemnieniem a także dodaje niebanalnego charakteru biżuterii liturgicznej.

Srebrny łańcuszek rodowany, to doskonały pomysł na prezent z okazji Chrztu, Roczku, Pierwszej Komunii św a także Bierzmowania.

Łańcuszek rodowany wraz z srebrnym medalikiem oksydowanym tworzą elegancki zestaw biżuterii liturgicznej.

Złoty medalik św Franciszek z Asyżu, Srebrny medalik św Franciszek z Asyżu, złota zawieszka św Franciszka z Asyżu, srebrny breloczek św Franciszka z Asyżu, życie św Franciszka z Asyżu, Kult św Franciszka z Asyżu, Modlitwa do św Franciszka z Asyżu, Obraz św Franciszka z Asyżu, Wspomnienie św Franciszka z Asyżu, relikwiarz św Franciszka z Asyżu, Relikwie św Franciszka z Asyżu, Nowenna do św Franciszka z Asyżu, breloczek św Franciszek,

Więcej

Medalik Św Franciszka z Asyżu Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów