Medalik Matki Bożej z Lourdes

Medalik Matki Bożej z Lourdes

Oferujemy Państwu złoty medalik z wizerunkiem Matki Bożej z Lourdes. Patronki ludzi powracających do zdrowia i pragnących otuchy.  Medaliki ze świętymi wykonane są ze złota matowego, dzięki czemu każdy szczegół Postaci jest widoczny. Medaliki z Matką Bożą z Lourdes są dostępne w kilku rozmiarach, najmniejszy ma średnicę 10mm, największy medalik ...

Oferujemy Państwu złoty medalik z wizerunkiem Matki Bożej z Lourdes. Patronki ludzi powracających do zdrowia i pragnących otuchy.  Medaliki ze świętymi wykonane są ze złota matowego, dzięki czemu każdy szczegół Postaci jest widoczny. Medaliki z Matką Bożą z Lourdes są dostępne w kilku rozmiarach, najmniejszy ma średnicę 10mm, największy medalik ma wymiar 30mm- wykonujemy je tylko na indywidualne zamówienie. Do medalika MB z Lourdes polecamy złoty łańcuszek, którego barwa złota jest niemal identyczna jak medalika.

Wykonujemy również biżuterię oksydowaną, miedzy innymi medaliki srebrne z postacią Matki Bożej z Lourdes. Oksydacja Biżuterii chroni ją przed korozją i ciemnieniem. Do srebrnego medalika z MB z Lourdes proponujemy srebrny łańcuszek rodowany.

Dewocjonalia srebrne i złote z postaciami świętych to doskonały pomysł na prezent z okazji Chrztu, Pierwszej Komunii Św i Bierzmowania.

Płaskorzeźba Matki Bożej z Lourdes ze złota, Płaskorzeźba MB z Lourdes ze srebra, obraz Matki Bożej z Lourdes, Ikona Matki Bożej z Lourdes, Obraz Matki Bożej z Lourdes,  Ikona Matki Bożej z Lourdes, złoty medalik z Matką Bożą z Lourdes, objawienia Matki Bożej z Lourdes, Modlitwa do Matki Bożej z Lourdes,  Bazylia Matki Bożej z Lourdes,

Więcej

Medalik Matki Bożej z Lourdes Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów