Medalik Rodzina Święta

Medalik Rodzina Święta

W ofercie mamy Medalik srebrny z Rodziną Świętą w rozmiarze 21mm. Na życzenie możemy wykonać medalion Rodziny Świętej w innym rozmiarze. Na odwrocie medalik ma gładką powierzchnię, to miejsce na grawer, który za dodatkową opłatą również wykonujemy. Do kompletu polecamy srebrny łańcuszek rodowany, którego barwa srebra jest identyczna jak medalika...

W ofercie mamy Medalik srebrny z Rodziną Świętą w rozmiarze 21mm. Na życzenie możemy wykonać medalion Rodziny Świętej w innym rozmiarze. Na odwrocie medalik ma gładką powierzchnię, to miejsce na grawer, który za dodatkową opłatą również wykonujemy. Do kompletu polecamy srebrny łańcuszek rodowany, którego barwa srebra jest identyczna jak medalika. Możemy również wykonać złoty medalik w formie płaskorzeźby z Rodziną Świętą. Medalik jest ze złota satynowanego, dzięki czemu widoczny jest każdy szczegół postaci Rodziny Świętej.

Zawieszka ze srebra z Rodziną Świętą, breloczek srebrny Rodziny Świętej, Ikona Rodziny Świętej na srebrnym medaliku, Obraz Rodziny Świętej, Modlitwa do Rodziny Świętej, medalik muzealny z Rodziną Świętą, pradawny medalik Rodziny Świętej, zabytkowy medalion z Rodziną Świętą, medalik z postarzanego srebra, Postarzana Biżuteria liturgiczna, Dewocjonalia srebrne, Klejnoty starożytne, Klejnot Rodziny Świętej, Biblia, Medalion z imieniem Świętego jako prezent na chrzest, pierwszą komunię św i bierzmowanie.

Więcej

Medalik Rodzina Święta Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów