Medalik św Dominika

Medalik św Dominika

Święty Dominik Guzman założył Zakon Kaznodziejski - zakon Dominikański. Święty Dominik - hiszpański prezbiter jest określany jako Lumen Ecclesiae – Światło Kościoła.  Oferujemy Państwo złote i srebrne medaliki ze św Dominikiem. Każdy złoty medalik jest wykonany z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy detal. Srebrny medalik ze św Domin...

Święty Dominik Guzman założył Zakon Kaznodziejski - zakon Dominikański. Święty Dominik - hiszpański prezbiter jest określany jako Lumen Ecclesiae – Światło Kościoła.  Oferujemy Państwo złote i srebrne medaliki ze św Dominikiem. Każdy złoty medalik jest wykonany z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy detal. Srebrny medalik ze św Dominikiem jest ze srebra oksydowanego o próbie 925. 

Medalik z patronem św Dominkiem to wyjątkowy prezent np z okazji Chrztu, Pierwszej Komunii Św czy Bierzmowania. Medalik złoty ze św Dominikiem jest ze złota 585. Złoty medalik to ponadczasowy prezent. Medalik świętego Dominika wygląda jak płaskorzeźba, na odwrocie jest gładki tak można wykonać grawer diamentowy z  niepowtarzalną dedykacją. Medalik świętego Dominika ma średnicę 18mm. Medalik z Patronem św Dominikiem to wspaniały prezent na każdą okazję. 

Więcej

Medalik św Dominika  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji