Krzyżyki

Krzyżyki

Dostępne w naszej ofercie piękne krzyżyki wykonane ze złota oraz srebra są idealnym prezentem dla naprawdę bliskich nam osób. Złoty krzyżyk lub srebrny krzyżyk są doskonałym dodatkiem do łańcuszków. Nasza firma dokłada wszelkich starań aby oferowane produkty zawsze charakteryzowały się wysoką jakością. 

Krzyżyki Jest 55 produktów.

Podkategorie

  • Złote Krzyżyki

    Złoty krzyżyk pasuje idealnie do oferowanych przez nas złotych łańcuszków. Sprawdzi się idealnie jako prezent dla ważnych dla nas osób. Robiąc zakupy w naszym sklepie, mają Państwo pewność wysokiej jakości materiałów, z których wykonane są złote krzyżyki. W naszej ofercie każdy krzyżyk jest ze złota o próbie 585. Oczywiście eleganckie opakowanie jest gratis! Do złotego krzyżyka polecamy złoty łańcuszek, razem tworzą piękny komplet biżuterii liturgicznej. 

  • Krzyżyki Srebrne

    Srebrne krzyżyki oferowane przez naszą firmę charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem oraz materiałami. Jest to idealny pomysł na prezent dla najbliższych naszemu sercu osób. Krzyżyk srebrny komponuje się bardzo dobrze wraz z srebrnym łańcuszkiem, który również dostępny jest w naszym sklepie. Krzyżyki dostępne w naszej ofercie są ze srebra o próbie 925. Każdy jest w pięknym kremowym opakowaniu, które jest w cenie krzyżyka.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 55 elementów