Medalik z Jezusem

Medalik z Jezusem

Rok 2016 jest Rokiem Miłosierdzia Bożego. W naszej Ofercie dostępne są medaliki Miłosierdzia Bożego, które przedstawiają Postać Jezusa Miłosiernego, z jego rąk spływają promienie, łaski boże, które przelewa na wierzących ludzi. Wielu wierzących ludzi nosi medalik Miłosierdzia Bożego jako znak, że przyjmują oni Dary od Boga. Posiadamy w naszej of...

Rok 2016 jest Rokiem Miłosierdzia Bożego. W naszej Ofercie dostępne są medaliki Miłosierdzia Bożego, które przedstawiają Postać Jezusa Miłosiernego, z jego rąk spływają promienie, łaski boże, które przelewa na wierzących ludzi. Wielu wierzących ludzi nosi medalik Miłosierdzia Bożego jako znak, że przyjmują oni Dary od Boga. Posiadamy w naszej ofercie złoty medalik Miłosierdzia Bożego, jak również medalik ze srebra Pana Jezusa Miłosiernego. Są dostępne różne rozmiary medalika Pana Jezusa Miłosiernego. Na życzenie możemy wykonać Medalik z Jezusem Miłosiernym w rozmiarze 30 mm.

Złoty medalik Jezusa Miłosiernego w formie płaskorzeźby, Płaskorzeźba medalika srebrnego z Panem Jezusem Miłosiernym, Relikwiarz Jezusa Miłosiernego, Modlitwa do Jezusa Miłosiernego, historia życia Jezusa, sceny z życia Pana Jezusa, Serce Jezusa na złotym medaliku.

Więcej

Medalik z Jezusem Jest 29 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 29 elementów